1868 Sultanahmet Teknik Okulları Mezunları ve Mensupları Derneği
Sitemize Hoşgeldiniz  
  SİTEMİZE Hoşgeldiniz
  TÜZÜĞÜMÜZ
  YÖNETİM KURULU
  "GÖRSEL" TARİHÇEMİZ
  OKUL MÜDÜRLERİMİZ
  OKULUMUZUN YÖNETİCİ KADROSU
  ATATÜRK KÖŞESİ
  ÖĞRETMENLERİMİZ
  OKULUMUZUN PERSONEL KADROSU
  MEZUNLARIMIZ
  => Ahşap
  => Bilişim
  => Döküm
  => Elektrik
  => Makine Modelciliği
  => Makina Ressamlığı
  => Torna & Tesviye
  ETKİNLİKLER
  ESKi FOTOGRAFLAR
  MÜZiK KÖŞESi
  "SANATSAL" Videolar
  ŞİİR KÖŞESİ
  AKIL OYUNLARI
  ÜNLÜ SÖZLER
  Hareketli Resimler
  ÜYELİK FORMU
  ZİYARETÇİ FORMU



Bilişim
No.: Adı & Soyadı Mez. Eposta Adresi
1 Yasin Paksoy 2004 ypaksoy@armada.com.tr
2 Yasemin Bayram 2004  
3 Songül Dakman 2003 s_dakman1985@hotmail.com
4 Songül Dakman 2004 s_dakman1985@hotmail.com
5 Serhat Uzun 2006 serhat.uzun@hotmail.com
6 Serap Eseler 2006  
7 Resul Akyüz 1983 resulakyuz1963@hotmail.com
8 Özden Çakal 2003 the-she_beyaz@hotmail.com
9 Osman Güzel 2003 admin@expotbilisim.com
10 Neslihan Tezel 2004 neslihan_tezel_87@hotmail.com
11 Mustafa Calışmaz 2005 mustafa-calısmaz@hotmail.com
12 Muhammed Emin Alver 2003 ealver@armada.com.tr
13 Mesut Demirel 2006 mesutdemirel@gmail.com
14 Mehmet Atmaca 2004 mehmet.atmaca86@gmail.com
15 Kadir Şentürk 2007 kadir_pc@yahoo.com
16 İbrahim Solmaz 2003 isolmaz4@hotmail.com
17 Hasan Fatih Hallaç 2003 fatihhallac@gmail.com
18 Hacer Asrak 2004  
19 Gökhan Koyuncu 2006  
20 Gökçen Çetinkaya 2004 gokcen_gnh@hotmail.com
21 Emre Karatay 2007 emrekaratay123@hotmail.com
22 Emre Çelik 2004 emrecelik200588@hotmail.com
23 Cem Yıldız 2007 cem@bilgisayarklinigi.com




Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: Eyüp Can Işık( atesin_cocuklari_hotmail.com ), 06.08.2011, 09:02 (UTC):
Çok güzel Günlerdi Şimdi Askerdeyim Bütün Arkadaşlara Selamlar



Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
E-mail adresin:
Mesajınız:
BU GÜN NELER OLUYOR.?  
 




 
Reklam  
   
ÖNEMLİ LİNKLER  
  Dünya Sineması hakkında her şey.. (IMDb)

GAZETELER..

ÇEVREYE DUYARLI SİTELER
worldwaterforum
TEMA VAKFI
KÜRESEL ISINMA
 
=> Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla! <=
1868 SULTANAHMET TEKNİK OKULLARI MEZUNLARI ve MENSUPLARI DERNEĞİ


Web Site Hit Counters
faith-based matching