1868 Sultanahmet Teknik Okulları Mezunları ve Mensupları Derneği
Sitemize Hoşgeldiniz  
  SİTEMİZE Hoşgeldiniz
  TÜZÜĞÜMÜZ
  YÖNETİM KURULU
  "GÖRSEL" TARİHÇEMİZ
  OKUL MÜDÜRLERİMİZ
  OKULUMUZUN YÖNETİCİ KADROSU
  ATATÜRK KÖŞESİ
  ÖĞRETMENLERİMİZ
  OKULUMUZUN PERSONEL KADROSU
  MEZUNLARIMIZ
  => Ahşap
  => Bilişim
  => Döküm
  => Elektrik
  => Makine Modelciliği
  => Makina Ressamlığı
  => Torna & Tesviye
  ETKİNLİKLER
  ESKi FOTOGRAFLAR
  MÜZiK KÖŞESi
  "SANATSAL" Videolar
  ŞİİR KÖŞESİ
  AKIL OYUNLARI
  ÜNLÜ SÖZLER
  Hareketli Resimler
  ÜYELİK FORMU
  ZİYARETÇİ FORMU



Elektrik
No.: Adı & Soyadı Mez. Eposta Adresi
1 Muzaffer Ateş Öğrt. ates_mzafer@hotmail.com
2 Ahmet Bakır 2007 bymac1905 hotmail.com
3 Caner Çakır 2007 cnr_ckr89@hotmail.com
4 Doğukan Kıraç 2007 doqukan_kirac@hotmail.com
5 Emre Çakır 2007  
6 Emre Sakallıoğlu 2007 spy_dlx@hotmail.com
7 Erhan Erdaş 2007 erhan209_@hotmail.com
8 Gökay Uzun 2007  
9 Ozan Murat Filler 2007 ozan_murat_90@hotmail.com
10 Özgür Güney 2007 efendy-genc@hotmail.com
11 Samet Aksoy 2007 felagunds@rock.com
12 Serdar Solmaz 2007 serdar__solmaz@hotmail.com
13 Serkan Palabıyık 2007  
14 Tayfun Fırat Sağır 2007 xstarshipx@hotmail.com
15 Umut Yalvaç 2007  
16 Yasin Marsarnıç 2007 mrsrnc.1905@hotmail.com
17 Yüksel Ali Özgür 2007 karagumruklu_1926@hotmail.com
18 Zafer Fettah 2007  
19 Burak Çağatay Bayram 2006  
20 Cihat Özdemir 2006 ottoman_tr18@hotmail.com
21 Eyup Kurt 2006  
22 Gökhan Yegin 2006 gokhanyegin@hotmail.com
23 Gürsoy Baş 2006  
24 Halil Cızlaşmak(Tekin) 2006  
25 Hüseyin Gülçiçek 2006 huseyin_gul67@hotmail.com
26 İlker Gömüç 2006 ilkergomuc@hotmail.com
27 Kenan Yıldız 2006 fuggiasco_there@hotmail.com
28 Mustafa Bali 2006 balican_1907@hotmail.com
29 Ulaş Sevindik 2006 sevindik_ultraslan@hotmail.com
30 Basri Güvel 2005 gfb_basri_1907@hotmail.com
31 Bedri Burak Bozacı 2005 bedriburak@hotmail.com
32 Bilal Gündüz 2005 bllgndz@gmail.com
33 Fatih Şahin 2005 kurt_sato@hotmail.com
34 Gürcan Hacıoğlu 2005 hacigurcan1987@hotmail.com
35 İbrahim Halil Türkeri 2005 zaman_deneyimdir@hotmail.com
36 Murat Özkardeşler 2005 mr-mrat@hotmail.com
37 Okan Türkmen 2005 vj_dj_okan@hotmail.com
38 Selçuk Biberci 2005 SLCK02@hotmail.com
39 Soner Küpoğlu 2005 sonerkupoglu@hotmail.com
40 Tugberk Özbugutu 2005 crack_izy@hotmail.com
41 Zafer Şen 2005  
42 Bayram Bulut 2004 bayram_bulut58@hotmail.com
43 Burak Durgut 2004 b_durgut@hotmail.com
44 Cengiz Ballı 2004 cengizballi@hotmail.com
45 Fayik Öztürk 2004 fayik_89@hotmail.com
46 Mustafa Yıldırım 2004 Mr_ghost@mynet.com
47 Ömer Konuk 2004 cideli77@hotmail.com
48 İbrahim Solmaz 2003 isolmaz4@hotmail.com
49 Mert Zeybek 2003 ads_0020@hotmail.com
50 Okan Türksever 2003 gamok88@hotmail.com
51 Selçuk Karaca 2003 selcuk_karaca6@hotmail.com
52 Ceyhun Bilenler 2002 cbilenler@hotmail.com
53 Dursun Zeren 2002 dursunzeren@gmail.com
54 Fesih Özalhas 2002 paytak-penguen-85@hotmail.com
55 Gökhan İnce 2002 stuka23@hotmail.com
56 Hasan Tasdelen 2002 angelboy_hasan@hotmail.com
57 Mehmet Altındağlu 2002 mehmet@isobil.com.tr
58 Mesut Mutlu 2002 mesutmutlu84@hotmail.com
59 Özgür Aydın 2002 ozguraydinn@gmail.com
60 Sebahattin Karabulut 2002 sebahattiin_karabulut@hotmail.com
61 Şükriye Çetin 2002  
62 Uğur Atay 2002 uguratay22@hotmail.com
63 Bilal Ümit 2001 bilalumit82@hotmail.com
64 Emrah Fındıklı 2001 findukemrah@gmail.com
65 Mustafa Kaya 2001 mustafa.kaya83@hotmail.com
66 Mücahit Baştekin 2001 yagmuradam3@gmail.com
67 Selim Uzun 2001 selimuzun1@hotmail.com
68 Ali Tunç 2000 tunc-ali@hotmail.com
69 Cem Filizcan 2000  
70 Cihan Kocabıyık 2000 cihankocabiyik@hotmail.com
71 Cihan Taner 2000 cihan__@hotmail.com
72 Çağlar Pek 2000 caglarpek@hotmail.com
73 İlker Şahin 2000 ilker_omega83@hotmail.com
74 Kadir Döner 2000 kadirdoner81@hotmail.com
75 Özkan Kıran 2000 ozkan_kiran@hotmail.com
76 Serdar Karadağ 2000 serdar.karadag@beh.gov.tr
77 Yasin Subulan 2000 yasinsubulan@hotmail.com
78 Adnan Balcı 1999 adnan.balci@gmail.com
79 Bilal Alanyurt 1999 alanyurtbilal@hotmail.com
80 Ergin Kaplan 1999  
81 Esat Tarık Bostancı 1999 esattarik@windowslive.com
82 Ferhat İsmet Akın 1999 akin.ferhat@hotmail.com
83 Mesut Karabulut 1999 mesutkbulut_@hotmail.com
84 Murat Canbazoğlu 1999 canbaz-34@hotmail.com
85 Okan İşler 1999 okanisler@gmail.com
86 Öznur Sönmez 1999 oznur.cavdar@gmail.com
87 Doğan Aydıner 1998 doqan81@hotmail.com
88 Mümin Nas 1998 muminnas@hotmail.com
89 Özgür Taylan Sevindik 1998 taylansevindik@hotmail.com
90 Özkan Altunterim 1998  
91 Yakup Avcı 1997 ykpavci@gmail.com
92 Yunus Yıldırım 1997 yunusyildirim26@hotmail.com
93 Erol Sabir 1995 erolsabir@hotmail.com
94 Galip Türkmen 1995 galiptur@yahoo.com
95 Selçuk Karabay 1995 selcuk.karabay@hotmail.com
96 Murat Yıldız 1994 murat_yldz@hotmail.com
97 Arzu Asan 1993 ar_as_75@hotmail.com
98 Fetiye Hocaoğlu 1993 fetiyeyl@hotmail.com
99 Özgür Çoban 1993 ocoban@istanbul.edu.tr
100 Özkan Önder 1993 ozkanonder75@hotmail.com
101 Serkan Karagöz 1993 sekaragoz@gmail.com
102 Süleyman Bayın 1993 suleymanbayin@hotmail.com
103 Ekrem Yılmaz 1992 eyilmaz@ist-netman.com.tr
104 Gökhan Özbiçer 1992 gokhanozbicer1@hotmail.com
105 Hakan Çakıcı 1992 hakan.cakici74@hotmail.com
106 İsmail Şahan 1992 info@bilgisaati.com
107 Murat Söylemez 1992 murat.soylemez@hotmail.com
108 Serkan Bakır 1992  
109 Tarık Yeşilay 1992 tyesilay@gmail.com
110 Bülent Durmaz 1991 bulentdurmaz@gmail.com
111 Hakan Güngör 1991 hakangungor72@hotmail.com
112 Mehmet Tuncer 1991 dengoz@dengoz.com
113 Ömer Hamdi Turp 1991 omer.hamdi@hotmail.com
114 Uğur Çalışkan 1991 ugurclskn@hotmail.com
115 Hasan Tayfun Ayık 1990 tayik@provisbilisim.com
116 Mehmet Erkan Yenigün 1990 m.erkanyenigun@hotmail.com
117 Murat Dinler 1989 mrno9077@hotmail.com
118 Erdem Nasöz 1988 erdem@desi.com.tr
119 Murat Şener 1988 msener71@mynet.com
120 Süha Demirel 1988 shrekcim@gmail.com
121 İlhan Ay 1987 ilhan.ay@turkcell.com.tr
122 Vedat Zorlutuna 1987  
123 Hüseyin Ömer Cindemir 1986 omercindemir@gmail.com
124 Mehmet Akgün 1986 makgun61@hotmail.com
125 Murat Yarınki 1986 megsanmekanik@yahoo.com
126 Tuncer Yamanca 1986 tunceryamanca@posel.com.tr
127 Yunus Yaklay 1986 yunusyaklay@hotmail.com
128 Anıl Dalman 1985 anil@dalman.com.t
129 Atilla Şener 1985 asen53@yahoo.com
130 Ayhan Alço 1985 ayhanalco@contek.com.tr
131 Cem Tekin 1985 cem_tekin@hotmail.com
132 Emrah Eciroğlu 1985 emraheciroglu@gmail.com
133 Faruk Güner 1985 fguner@bedestenci.com
134 Keşfi Tarkan Özgüç 1985 ktozguc@ozguc.com
135 Mustafa Kahraman 1985 info@ytu-tr.com
136 Attila Şahinoğlu 1984 ati.sahin@hotmail.com
137 Mustafa Deniz 1984 mdeniz@abcmedya.com.tr
138 Erdoğan Akarsu 1983 eakarsu@thy.com
139 Naim Şükrü Oral 1983 nso_1907@hotmail.com
140 Özcan Ilgından 1982 ilgindan@windowslive.com
141 Sedat Salgırboyu 1982 sedat@bordo.gen.tr
142 Veysel Geçer 1982 vgecer@hotmail.com
143 Yuksel Aydemir 1982 yüksel.aydemir@arcelik.com
144 Birol Arıcan 1981 barican@turk.net
145 Bulent Ugursan 1981 bugursan@hotmail.com
146 Güngör Uzun 1981 uzung@tnn.net
147 Mehmet Ali Akşahin 1981 mehmetaliaksahin@hotmail.com
148 Murat Örtmen 1981 muratortmen@yahoo.com
149 Nusret Güner 1981 nusretguner@gmail.com
150 Süreyya Aynacı 1981 sureyyaaynaci@hotmail.com
151 Yaşar Kocabıyık 1981 yasar_kcbyk@hotmail.com
152 Cüneyt Mut 1980 cmut@rcstr.com.tr
153 Hamit Kandilci 1980 hkandilci@hotmail.com
154 Hüseyin Karasu 1980 h.karasu@hotmail.com
155 Mehmet Akgün 1980 makgun61@hotmail.com
156 Hakan Kapyalı 1979 hakankapyali@hotmail.com
157 Hüsnü Çoban 1979  
158 Murat Şahin 1979 muratmid@gmail.com
159 Özcan Uzun 1979 ozcanuzun@duvargrup.com
160 Öztürk Çeceli 1979  
161 Bülent Altıntoprak 1978 bulenta_45@hotmail.com
162 Mehmet Çavuşoğlu 1978 m.coglu@mynet.com
163 Ali Sarıkaya 1977 asturkey@msn.com
164 Salih Recep Alemdar 1977 sralemdar@hotmail.com
165 Vedat Bozkurt 1977 vedatbozkurt34@hotmail.com
166 Mehmet Rabuş 1976 mehmet1956@hotmail.com
167 Turgay Işıksal 1976 turgay_01@yahoo.com
168 Hüseyin Yanığlı 1975 huseyinyanigli@hotmail.com
169 İbrahim Demirer 1973 ibrahimdemirer@hotmail.com
170 Recai Tunç 1968 recai.tunc@gmail.com
       
       
       
       
       




Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: Bailey( quakeryahoo.com ), 22.06.2013, 22:41 (UTC):
I enjoy travelling <a href=" http://www.jcgb.org ">buy effexor canada</a> in sub-Saharan Africa was a particularly key achievement for the partnership (9). The

Yorumu gönderen: Tarkan TURAN( tturanigdas.com.tr ), 04.01.2013, 12:08 (UTC):
Adımın 1986 mezunlarına eklenmesini rica ediyorum.

Yorumu gönderen: Onur KOCA( axe1907yahoo.com ), 11.09.2012, 10:43 (UTC):
1999 Sultanahmet ATL Elektrik Bölümü mezunuyum.

Yorumu gönderen: Okan Okşak( ooksakyahoo.com ), 10.09.2012, 20:19 (UTC):
1999 Sultanahmet ATL Elektrik Bölümü mezunuyum.

Yorumu gönderen: Mehmet TUNCER( mehmetahnis.net ), 12.06.2011, 08:18 (UTC):
113 Mehmet Tuncer 1991 dengoz@dengoz.com

92 yılı elektrik mezunuyum. 113.sırayı iptal edebilirsiniz.Mükerrer kayıt yapmışım.

Yorumu gönderen: recai tunc( recai.tuncgmail.com ), 11.01.2011, 22:51 (UTC):
1967-1968 yılı enstitu elektrik bolmu mezunuyum herhalde bizim donemden kimse yok yanılmıyorsam ayan beyin ismi hi yabancı degil selamlar

Yorumu gönderen: Yasin SUBULAN( yasinsubulanhotmail.com ), 04.09.2010, 08:15 (UTC):
bende 2000 mezunuyum ama adımı ekleyeemdim



Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
E-mail adresin:
Mesajınız:
BU GÜN NELER OLUYOR.?  
 




 
Reklam  
   
ÖNEMLİ LİNKLER  
  Dünya Sineması hakkında her şey.. (IMDb)

GAZETELER..

ÇEVREYE DUYARLI SİTELER
worldwaterforum
TEMA VAKFI
KÜRESEL ISINMA
 
=> Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla! <=
1868 SULTANAHMET TEKNİK OKULLARI MEZUNLARI ve MENSUPLARI DERNEĞİ


Web Site Hit Counters
faith-based matching