1868 Sultanahmet Teknik Okulları Mezunları ve Mensupları Derneği
Sitemize Hoşgeldiniz  
  SİTEMİZE Hoşgeldiniz
  TÜZÜĞÜMÜZ
  YÖNETİM KURULU
  "GÖRSEL" TARİHÇEMİZ
  OKUL MÜDÜRLERİMİZ
  OKULUMUZUN YÖNETİCİ KADROSU
  ATATÜRK KÖŞESİ
  ÖĞRETMENLERİMİZ
  OKULUMUZUN PERSONEL KADROSU
  MEZUNLARIMIZ
  => Ahşap
  => Bilişim
  => Döküm
  => Elektrik
  => Makine Modelciliği
  => Makina Ressamlığı
  => Torna & Tesviye
  ETKİNLİKLER
  ESKi FOTOGRAFLAR
  MÜZiK KÖŞESi
  "SANATSAL" Videolar
  ŞİİR KÖŞESİ
  AKIL OYUNLARI
  ÜNLÜ SÖZLER
  Hareketli Resimler
  ÜYELİK FORMU
  ZİYARETÇİ FORMU



Makine Modelciliği
No.: Adı & Soyadı Mez. Eposta Adresi
1 Burhan Alkan 2007  
2 Devran Görgülü 2007 devrankanun@hotmail.com
3 Murat Eğri 2007 gs-genclik@hotmail.com
4 Necip Turgut 2007 sweetcurse_1903@hotmail.com
5 Okan Meydan 2007 cold-play@mafya.com
6 Salim Bora 2007 bora.salim@gmail.com
7 Selım Kaymak 2007 fubu_cs@hotmail.com
8 Uğur Serbest 2007  
9 Cengiz Özgür 2006 dj_cengiz_ozgur@hotmail.com
10 Hasret Aksungur 2006 hasret_3484@hotmail.com
11 Ufuk Vural 2006 ufuk-vural@hotmail.com
12 Yasin Bayram 2006  
13 Ahmet Ateşer 2005  
14 Kemal Tamer Topçu 2004 kemaltamertopcu@yahoo.com
15 Zafer Özgüllü 2004 zafer_o@hotmail.com
16 Bekir Emre Deyan 2002 emredeyan@gmail.com
17 Celal Kaçar 2002  
18 Hüseyin Karagöz 2002 huseyin_k@windowslive.com
19 Erkut Özden 2001 ev328@hotmail.com
20 Ömer Yavaş 2000 reyman-22@hotmail.com
21 Tuğrul Cebeci 2000 ultra_tugrul@hotmail.com
22 Zekeriya Çivelek 1998 z_civelek@hotmail.com
23 Cenk Karabulut 1997  
24 Serkan Yukarıçukur 1997 yukaricukur@hotmail.com
25 Raşit Candan 1996 rcandan6@hotmail.com
26 Zafer Kaynarca 1995 zafer_kaynarca@hotmail.com
27 Nadir Biler 1994 nadir_biler@hotmail.com
28 Ramazan Sentürk 1993 ramazan_emre@hotmail.de
29 Serdar Sengul 1993 sengul_serdar@hotmail.com
30 Zafer Öztürk 1993 zaferozturk2005@hotmail.com
31 Hüseyin Dalmaz 1992 dalmazhuseyin@hotmail.com
32 Cemil Arıcı 1991 cemilarici@gmail.com
33 Recep Arslan 1991 receparslan73@yahoo.com
34 Sait Cem Köksal 1990  
35 Hikmet Özcan 1989 hikmetozcan971@hotmail.com
36 Mehmet Altay 1989 mehmetaltay25@hotmail.com
37 İhsan Bulut 1988 bulutmodel@hotmail.com
38 Bülent Öksüz 1987 b_oksuz@yahoo.com.tr
39 Kenan Tornacı 1987 kenantornaci@hotmail.com
40 Levent Boylu 1987 boylukalip@hotmail.com
41 Mustafa Eker 1986 mustafaekere@gmail.com
42 Atilla Mozakoğlu 1985 atimozak@gmail.com
43 Atilla Yahya Çilingir 1985 atilla.cilingir@megafil.net
44 Fehmi Sarsılmaz 1985 fehmisarsilmaz@hotmail.com
45 Fırat Efe 1985 firatefe34tr@hotmail.com
46 Haşmet Yılmaztopçuoğlu 1985 meektupla@gmail.com
47 Mustafa Şensoy 1984 sensoy.mustafa@gmail.com
48 Celâl Karakuş 1982 c.karakuswittur@com.tr
49 M.Salih Kabasakal 1982 msk_cimbom@windowslive.com
50 Timur Ekmekçi 1980 modelci.timur@hotmail.com
51 İsmail Efe 1979 efe_sml@hotmail.com
52 K.İlhan Oflaz 1979 ilhanoflaz@yahoo.com
53 Oktay Okumuş 1979 oktay.okumus@gmail.com
54 Ahmet Mustafa Taşdelen 1978 zorsaya@mynet.com
55 Mine Arı 1978 mine-1957@hotmail.com
56 Mustafa Korkmaz 1978 barisfantazi@hotmail.com
57 Mustafa Taşdelen 1978 zorsaya@mynet.com
58 Yahya Yaşar Kıral 1978 yahyayasarkral@hotmail.com
59 Ali Yeler 1977 aliyeler@hotmail.com
60 Arif Badur 1977 arifbadur@reibel.com.tr
61 Erdem Akçor 1977  
62 Fuat Şahin 1977  
63 Hasan İleri 1977  
64 İzzet Can Zor 1977 kenmetal@hotmail.com
65 Orhan Karagöz 1977 orhankaragoz@gmail.com
66 Hüseyin Kemal Çağın 1976 hkemalcagin@artyayincilik.com
67 İbrahim Naci Süral 1976 inacisural@hotmail.com
68 Macit Kıral 1976 macitkiral@gmail.com
69 Mustafa Kemal Özcan 1976 sangrealmustafakemal@gmail.com
70 Saadettin Sökmen 1976 saadettin_sokmen@hotmail.com
71 Ali Muzaffer Uluç 1975 alimuzafferuluc@gmail.com
72 Ergun Kipirti 1975 ergun.kipirti@liwest.at
73 Mustafa Yanık 1974 myanik55@hotmail.com
74 İbrahim Murat Çetinsoy 1968 g_cetins@hotmail.com





Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
E-mail adresin:
Mesajınız:
BU GÜN NELER OLUYOR.?  
 




 
Reklam  
   
ÖNEMLİ LİNKLER  
  Dünya Sineması hakkında her şey.. (IMDb)

GAZETELER..

ÇEVREYE DUYARLI SİTELER
worldwaterforum
TEMA VAKFI
KÜRESEL ISINMA
 
=> Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla! <=
1868 SULTANAHMET TEKNİK OKULLARI MEZUNLARI ve MENSUPLARI DERNEĞİ


Web Site Hit Counters
faith-based matching