1868 Sultanahmet Teknik Okulları Mezunları ve Mensupları Derneği
Sitemize Hoşgeldiniz  
  SİTEMİZE Hoşgeldiniz
  TÜZÜĞÜMÜZ
  YÖNETİM KURULU
  "GÖRSEL" TARİHÇEMİZ
  OKUL MÜDÜRLERİMİZ
  OKULUMUZUN YÖNETİCİ KADROSU
  ATATÜRK KÖŞESİ
  ÖĞRETMENLERİMİZ
  OKULUMUZUN PERSONEL KADROSU
  MEZUNLARIMIZ
  => Ahşap
  => Bilişim
  => Döküm
  => Elektrik
  => Makine Modelciliği
  => Makina Ressamlığı
  => Torna & Tesviye
  ETKİNLİKLER
  ESKi FOTOGRAFLAR
  MÜZiK KÖŞESi
  "SANATSAL" Videolar
  ŞİİR KÖŞESİ
  AKIL OYUNLARI
  ÜNLÜ SÖZLER
  Hareketli Resimler
  ÜYELİK FORMU
  ZİYARETÇİ FORMU



Torna & Tesviye
No.: Adı & Soyadı Mez. Eposta Adresi
1 Abdullah Köse 2010 abdullahkose341@hotmail.com
2 Ali Varan 2010 ali_varan14@hotmail.com
3 Aziz Abdülazizoğlu 2010 aziz_1062@hotmail.com
4 Emre Bilicioğlu 2010 biliciogluemra@hotmail.com
5 Eren Salman 2010 erensalman@yahoo.com
6 Erhan Eskicumalı 2010 erhaneskicumali@gmail.com
7 Serdar Duran 2010 serdar_duran@hotmail.com
8 Devran Havuz 2007 devran-ask@hotmail.com
9 Emre Araç 2007 tatli_serseri_emre@hotmail.com
10 Fatih Altunbas 2007 fatihaltunbas@live.com
11 Gökhan Yılmaz 2007  
12 Hasan Topal 2007 hasan_cyborg@hotmail.com
13 İbrahim Saraç 2007 wanted_boy_16@mynet.com
14 İsmail Arıcan 2007  
15 Koray Şenses 2007 koray_1823@hotmail.com
16 Menderes Karasu 2007  
17 Mustafa Tanış 2007  
18 Onur Kaptan 2007 bydamar@hotmail.com
19 Ömer Koçkan 2007 leben58@gmail.com
20 Ufuk Karadeniz 2007 ufukkrdnz@hotmail.com
21 Vasfinur Sürücü 2007  
22 Ertugrul Pınar 2006 xx_crazy_project_xx@hotmail.com
23 Fatih Altunbas 2006 fatih_altunbas@hotmail.com
24 Mehmet Emin Aktan 2006 m.e.aktan@hotmail.com
25 Murat Yıldız 2006 ramci_57@hotmail.com
26 Onur Doğan 2006 asi_karagumruklu_89@hotmail.com
27 Sercan Kılıç 2006 seboist-28@hotmail.com
28 Tufan Taş 2006 tufi_1158@hotmail.com
29 Ufuk Kırömeroğlu 2006 ufuk_kiromeroglu@hotmail.com
30 Adem İzci 2005 adem1907_21@hotmail.com
31 Burak Yazlar 2005  
32 Duygu Doğrular 2005  
33 Emrah Özbütün 2005 emrah_ozbutun@hotmail.com
34 Erdal Gül 2005  
35 Eren Durdu 2005 erendurdu@hotmail.com
36 Fatih Özcan 2005 yellow_kral_1986@hotmail.com
37 Ogün Gül 2005 ziya44@gmail.com
38 Selim Akgün 2005 akgunselim@hotmail.com
39 Süleyman Sain 2005 suleymansain@hotmail.com
40 Tuncay Cırık 2005 www.serhat_t_s@hotmail.com
41 Aytekin Doğan 2004 doganaytekin0087@windowslive.com
42 Gökhan Bektaş 2004 asi_kaplan47830@hotmail.com
43 Gökhan Dikenova 2004 ricardo87_bjk@hotmail.com
44 Gökmen Kılıç 2004 gokmen477@ttmail.com
45 İlker Kahraman 2004 ilker@d4d.com.tr
46 Murat Nurioğlu 2004 xanthistanbul@hotmail.com
47 Serkan Güneş 2004 serkangunes87@hotmail.com
48 Umut Öcalan 2004 umut_atalay@hotmail.com
49 Vedat Gün 2004 vedat_gun@mynet.com
50 Emre Özkan 2003 emre_ozkan85@hotmail.com
51 İsmail Ahmet Odabaş 2003 ismail_ahmet@hotmail.com
52 Kadir Özbilgin 2003 kadir_6333@hotmail.com
53 Oğuzhan Geçgin 2003 jesny@mynet.com
54 Yakup Karcı 2003 berke-yakup@hotmail.com
55 Yusuf Öztürk 2003 ysfturk@gmail.com
56 Ali Tay 2002 alitay@arrow-alu.com
57 Çağlar Efe 2002 caglar1907@hotmail.com
58 Fahrettin Demirel 2002 unreal_ex@hotmail.com
59 Cenk Aksoy 2001 scaksoy@hotmail.com
60 Adem Şen 2000 ademgold@hotmail.com
61 Cengiz Temizel 2000 cengiztemizel@hotmail.com
62 Ceyhun Onbasioglu 2000 ceycuselis@hotmail.com
63 Evren Tezel 2000 evren_tezel@hotmail.com
64 Fatih Akkoç 2000 fatihakkoc24@hotmail.com
65 Halit Naçar 2000 halit.nacar@btgotomotiv.com.tr
66 Kadir Kizilaslan 2000  
67 Mehmet Aktaş 2000 pusatim__58@hotmail.com
68 Süleyman Cansu 2000 suleymancansu@yahoo.com
69 Vedat Yaman 2000 veda_ya@yahoo.com
70 Cesim İnce 1999 csmnc81@gmail.com
71 Levent Dogan 1999 leventdogan_x@hotmail.com
72 Utku Çalışkan 1999 utkucaliskan@hotmail.com
73 Enver Gözel 1998  
74 Volkan Gürtel 1998 wlkn_81_81@hotmail.com
75 Haluk Lokman 1997 haluklokman@hotmail.com
76 Özkan Soysaldı 1997 ozkansoysaldi@hotmail.com
77 Raşit Kayasaroğlu 1997 mrskuyumculuk @hotmail.com
78 Sedat Ermurat 1997 sedat_ermurat24@hotmail.com
79 Soner Özkök 1997 onurrozkok@gmail.com
80 Yalçın Deniz 1997 yalcindeniz_yc@hotmail.com
81 Gökhan Karahan 1996 karahangokhanng@hotmail.com
82 Hulusi Babalık 1996 hulusibabalik@hotmail.com
83 İlker Ger 1996 ilkerger@hotmail.com
84 Uğur Maymen 1996 ugurmaymen@yahoo.com
85 Berat Yılmaz 1995 berat__yilmaz@hotmail.com
86 Ersoy Özden 1995 ertasarim@hotmail.com
87 Neriman Harman 1995 nerimanharman@hotmail.com
88 Orhan Göldağı 1995 orhan.goldagi@hotmail.com
89 Recep Çırak 1995 cirakrecep@hotmail.com
90 Selim Sedef 1995 deliziya34@hotmail.com
91 Volkan Kesanbilici 1995 vkesanbilici@hotmail.com
92 Yılmaz Özhalep 1995 yilmazozhalep@hotmail.com
93 Ahmet Yıldız 1994 spor_38@example.com
94 Murat Çuhadar 1994 guidamurat@hotmail.com
95 Murat Dikel 1994 mdikel@yahoo.com
96 Murat Topçuoğlu 1994 organize_suclar@hotmail.com
97 Mücahit Arıkan 1994 mucahit_arikan@hotmail.com
98 Zafer Yalçın 1994  
99 Ercüment Kahraman 1993 ercument_kahraman@hotmail.com
100 Metin Karaahmetoğlu 1993  
101 Ozan Karaçar 1993 ozankaracar@hotmail.com
102 Sibel Filiz 1993 sibelfiliz33@hotmail.com
103 Tahir Karataş 1993  
104 Yakup Pekşen 1993 ykpksn@mynet.com
105 Mehmet Durbaba 1992  
106 Atalay Çağlar 1991 atalaycaglar74@hotmail.com
107 Levent Yeşilçimenli 1991 tempralevent@windowslive.com
108 Murat Özenbaş 1991 murat@fam-tek.com
109 Ahmet Özel 1990 ahmetozel34@mynet.com
110 Hasan Şen 1990 hsn.sen@mynet.com
111 Hüseyin Karaçan 1990 huseyinderki@hotmail.com
112 Hüseyin Savcı 1990 desa@desaalarm.com
113 Kemal Gürsoy 1990 kemal@tumorman.com
114 Mustafa Karagöz 1990 mkaragoz@uzelgroup.com
115 Özkan Uludağ 1990 ouludag@enkapower.com
116 Yadigâr Erguvan 1990 yerguvan@hotmail.com
117 Ahmet Kurt 1989 dolcekurt@hotmail.com
118 Hakan Güllühan 1989 hgulluhan@mynet.com
119 Yıldırım Özcan 1989  
120 Can Özen 1988 canozen@canozen.net
121 Mehmet Arslan 1988 mehmetarslan10@hotmail.com
122 Tuğbay Binler 1988 tugbayb@hotmail.com
123 Yusuf Şahin 1988 seyranyapi44@hotmail.com
124 Engin Bişar 1987 ebisar44@hotmail.com
125 Fazli Alkan 1987 fazlialkan@hotmail.com
126 Mehmet Mirasyedi 1987 mehmet@remicnc.com
127 Murat Oran 1987 murat-orann@hotmail.com
128 Aykut Akçakoca 1986 aykutakcakoca@turyap.com.tr
129 Can Hüsmen 1986 canhusmen@gmail.com
130 Cem Kahya 1986 cem@2000bs.com
131 Fuat Serttaş 1986  
132 Savaş Şen 1986 savassen@windowslive.com
133 Turgay Karakoca 1986 mrtturgay@hotmail.com
134 Ayhan Birgöl 1985 ayhan_birgol@hotmail.com
135 Ender Tanman 1985 endertanman@hotmail.com
136 Erbil Kalabalıkoğlu 1985 erbilkalabalikoglu@hotmail.com
137 Sedat Hacıoğlu 1985 sedat@pressan.com
138 Suat Küçük 1985 suatkucuk@hotmail.com
139 Suavi Çetin 1985 senato48@hotmail.com
140 Ünal Çetintaş 1985 unal_cetintas@windowslive.com
141 Veysel Akça 1985 vetormakina@hotmail.com
142 Erol Dilaver 1984 eroldilaver@komedya.com
143 Ersin Bitişik 1984 bitisik_ersin@hotmail.com
144 Hakan Algül 1984 halgul1@hotmail.com
145 İzzet Boylu 1984 boylukalip@hotmail.com
146 Levent Saim Başak 1984 lsaimbasak@hotmail.com
147 Hayrettin Topel 1983 hayrettintopel@yahoo.com
148 Osman Geçen 1983 info@ottomanmutfak.com
149 Suha Tekin 1983 suhatekin@mynet.com
150 Metin Baş 1982 nusretbasoglu@gmail.com
151 Adnan Vatansever 1981 avatansever61@hotmail.com
152 Ahmet Tok 1981 ahmettok62@hotmail.com
153 Birol Malkoç 1981 birolmalkoc41@hotmail.com
154 Enver Ucar 1981 enverucarr@hotmail.com
155 Mehmet Alpay Sarıoğlu 1981 sarpom@sarpomp.com
156 Metin Yavuz 1981 sultandonerlistand@hotmail.com
157 Erdinç Kahraman 1980 info@kahramankalip.com
158 Ali Balcıoğlu 1979 alihekimoglu@romanson.com.tr
159 Bektaş Davutoğlu 1979  
160 Bülent Gökkaya 1979 info@demirkayamakina.com.tr
161 Efkan Erol 1979 efkanerol@mynet.com
162 İlhan Bellek 1979 ilhanbellek@hotmail.com
163 Kemal Arslan 1979 kemal.arslan@trt.net.tr
164 Mehmet Bozan 1979 mehmetbozan5@hotmail.com
165 Şakir Teker 1979 sakirteker@ttnet.net.tr
166 Turan Yaş 1979 turanyas@samtem.com
167 Adnan Vatan 1978 avatan@asv.com.tr
168 Ahmet Akşit 1978 akaksit@hotmail.com
169 Ahmet Ertan Özbaşak 1978 eozbasak@hotmail.com
170 Ahmet Taşdelen 1978 zorsaya@mynet.com
171 Ali Hekimoğlu 1978 romanson@romanson.com.tr
172 Basri Tezgeldi 1978 basri_tezgeldi@hotmail.com
173 Hakan Hopalı 1978 hakanhopali@mynet.com
174 Halit Ata 1978 ata_makina@hotmail.com
175 Mahmut Hersekli 1978 mahmuthersekli@artigruplpg.com
176 Murat Koçak 1978 muratkocak41@hotmail.com
177 Çetin Aksoy 1977 c.aksoy@samtem.com
178 Derya Savun 1977 levent-deryasavun@hotmail.com
179 Erdoğan Yiğit 1977 yigiterdo@hotmail.com
180 Faruk Ündar 1977 farukundar@windowslive.com
181 Mehmet Naci Küçük 1977 naci.kucuk@taek.gov.tr
182 Bahtiyar Çelebi 1976 clb_bhtyr@yahoo.com
183 Ferruh Dinç 1976  
184 Orhan Kızıl 1975  
185 Abdülhakim Yılmaz 1974 abdulhakimyilmaz@hotmail.com
186 Abdülhakim Yılmaz 1974 abdulhakimyilmaz@hotmail.com
187 Mehmet Öztuna 1974 bonofmehmet@hotmail.com
188 Ahmet Arıkan 1973 aarikan@balkar.com.tr
189 Saffet Birlik 1973 saffetbirlik@mynet.com
190 Tufan Ertemiz 1973 tufan-ertemiz@hotmail.com
191 Fevzi Yoktaç 1972 fyoktac@hotmail.com
192 Turgut Yalçın 1972  
193 Vedat Üreyen 1972  
194 Muzeffer Sebah 1971 muzaffersebah@tdi.com.tr
195 Tahsin Öztiryaki 1971  
196 Adil Sucu 1970 adilsucu@yahoo.com
197 Birkan Aruç 1969 birkanaruc@windowslive.com
198 İsmail Hakkı Aydın 1968 ismailaydin@consultant.com
199 Memduh Uz 1968 uzay@zaymak.com
200 Nazmi Bilgen Aruç 1968 birkanaruc@windowslive.com
201 Özdemir Çöl 1968 ozdemir73@hotmail.com
202 Mehmet Dökümcü 1965 mehmetdokumcu@hotmail.com
203 Taner Yalçınkaya 1965 yalcinkaya_cigdem@hotmail.com
204 Dr. Ali Şeker   draliseker@gmail.com
205 Yüksel Vadı   yukselvadi@hotmail.com
       




Bu sayfa hakkındaki son yorum:
Yorumu gönderen: Trust Exchange Finance( trustexchangefinancemail-on.us ), 02.10.2016, 10:56 (UTC):
TRUST EXCHANGE FINANCE
Adres:Building No. 54, Al Shafi St, Qatar
P.O. BOX 3717 DOHA- QATAR.
E-posta:Trustexchangefinance@outlook.com

KREDI TEKLIFI!

Eger bir is erkek ya da kadin misiniz? Eger herhangi bir finansal karmasa icinde veya kendi isinizi kurmak icin para gerekiyor?

Bir ogrenci kredi ihtiyaciniz var mi? Eger borc yerlesmek ya da faturalarinizi odemek ya da guzel bir is baslatmak icin bir kredi ihtiyacim var?

Eger dusuk kredi puani var mi ve bunu sert yerel bankalar / diger finans kurumlari sermaye kredisi almak icin buluyor?

BIZ % 0.81 YUZDE faiz oraninda kredi TEKLIF.

Firmamiz Continental Finans Yatirim ve biz bircok belge gerekmez.

Biz 900,000,000.00Euro maksimum degerine 50,000.00Euro minimum miktarda araliginda bir kredi sunmaktadir. Biz sizin icin uygulanan kredi miktari determin 3 aktarma gun icinde bizim basvuru kredi sunmak.

senin kredi islemi icin e-posta yoluyla ilgi gosteriyor.

Tesekkurler.

KREDI MEMURU

Bayan Bahija Alim

Yorumu gönderen: Hasan ÖZÜREN( dialtekshotmail.com ), 27.03.2014, 13:13 (UTC):
1990 torna tesviye mezunuyum sınıf arkadaşlarımla görüşmek istiyorum

Yorumu gönderen: ibrahim ünal ( iunal65hotmail.com ), 23.01.2014, 11:47 (UTC):
Merhaba 1982 torna tesviye mezunuyum,32 sene sonra sınıf arkadaşlarla görüşmek isterim.Maillrinizi beklerim

Yorumu gönderen: tevfik çileci( tevfikcilecihotmail.com ), 11.12.2013, 13:35 (UTC):
selam arkadaşlar 1974 torna- tesviye mezunlarını mail adresime beklerim gündüz metinerin sınıf arkadaşıım hoşçakalın

Yorumu gönderen: Emin Sait Pekun( saitpekungmail.com ), 25.08.2012, 00:13 (UTC):
Selam arkadaşlar..Hepinize sağlık,sıhhat ve bol kazanç dilerim.
Ben 1975 mezunlarından.Sevgili Gündüz Metiner'in arkadaşıyım..
Saygı ve muhabbetle kalın.

Yorumu gönderen: özdemir çöl( demircolhotmail.com.tr ), 13.06.2011, 20:30 (UTC):
Daha önceki mail adresimin değiştirilmesini rica ediyorum

Yorumu gönderen: Can ÖZEN( canozencanozen.net ), 07.06.2011, 13:24 (UTC):
Merhaba,

Ben 1988 Teknik Lise mezunuyum ama mezunlar listesinde kendi lisemin ve sınıfımın detayları olmadığı için torna tesviye bölümüne kaydoldum.

Site yöneticilerinden gereğinin yapılmasını rica ederim.

Saygılarımla

Can ÖZEN

Yorumu gönderen: birol malkoç( birolmalkoc41hotmail.com ), 05.02.2011, 19:51 (UTC):
1981 mezunuyum sınıf arkadaşlarımla görüşmek isterim

Yorumu gönderen: Yadigar Erguvan( yerguvanhotmail.com ), 02.09.2010, 11:07 (UTC):
1990 Torna&Tesviye mezunuyum.

Yorumu gönderen: DERYA SAVUN( levent-deryasavunQhotmail.com ), 27.07.2010, 19:20 (UTC):
1977 tesviye bölümü mezunuyum.

Yorumu gönderen: ADNAN VATANSEVER( avatansever61hotmail.com ), 06.10.2009, 16:57 (UTC):
1980-1981 mezunuyum mail adresim yanlış doğru olan yukarıda yazdığım gibi,tekrar yazıyorum.avatansever61@hotmail.com



Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
E-mail adresin:
Mesajınız:
BU GÜN NELER OLUYOR.?  
 




 
Reklam  
   
ÖNEMLİ LİNKLER  
  Dünya Sineması hakkında her şey.. (IMDb)

GAZETELER..

ÇEVREYE DUYARLI SİTELER
worldwaterforum
TEMA VAKFI
KÜRESEL ISINMA
 
=> Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla! <=
1868 SULTANAHMET TEKNİK OKULLARI MEZUNLARI ve MENSUPLARI DERNEĞİ


Web Site Hit Counters
faith-based matching